Saadet Partisi Ocak Ayı İl Divan Toplantısı İl Yönetimi, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, Milli Görüşçü Kuruluşların ve üyelerin katılımıyla coşku ve heyecanla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş, Türkiye’nin önemli bir seçime gittiğini ifade ederek Saadet Partililerin omuzlarındaki sorumluluğun bir kat daha arttığına değindi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Çalışkan: "Hatay'ın Mevcut Potansiyeli Değerlendirilemiyor" Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Çalışkan: "Hatay'ın Mevcut Potansiyeli Değerlendirilemiyor"

Afyonkarahisar’ın 20 yıllık AK Parti iktidarı döneminde hak ettiği değeri göremediğini ifade eden Karataş, “Türkiye’nin en önemli noktasında bulunan şehrimiz altyapı ve üstyapı yatırımlarından jeotermal enerjinin yerinde kullanımına, işsizlikten fakirleşmeye varıncaya kadar birçok konuda hemşerilerimiz mağdur ediliyor. İktidar vekillerinin giremediği sokaklara giriyor, vatandaşımızı hanelerinde ziyaret ediyoruz. İşsizlikten evine ekmek götüremeyen babaların, mutfakta tenceresini kaynatamayan annelerin, gece yatağa aç giren çocukların umudu bugünkü iktidarın değişmesi ve adil ve yaşanabilir bir Türkiye’nin tesis edilmesidir. Afyonkarahisar hak ettiği değeri Saadet Partisi iktidarında görecek” şeklinde konuştu.

Toplantı sonunda partiye katılanlara rozetleri takılarak İlçe Başkanları ile seçim gündemli bir toplantı yapıldı.

FOTO 2FOTO 1FOTO 3FOTO 4

Editör: Musa özyürek