Antalya İl Başkanlığımız tarafından Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

İl Başkanımız Ramazan Düzen, GİK Üyelerimiz Galip Akın, Hasan Güldal, Usamen Fatih Cengiz, Mehmet Ali Can, il Müfettişi Ahmet Tekin, İlçe Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Başkan Adayları ile birlikte çok sayıda partilinin katıldığım toplantıda Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ersan Bilgin projelerini tanıttı.

Antalya İl Başkanımız Ramazan Düzen, Partimizin Kurucu Genel Başkanı Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın "Her bahar bir çiçekle başlar" sözlerini hatırlatarak birlik ve dayanışmanın önemini vurguladı.

Düzen, "Biz senle birlikte olan bir toplumuz. Emanetin, emanetine sahip çıkan dava kardeşlerin burada. En güzel şekilde 81 ilimizin, 922 ilçemizin ve 1393 seçim bölgesinin tamamında milli görüş hareketinin tek temsilcisi partimizin neferleriyle senin çizmiş olduğun yolda yürümeye devam ediyoruz" dedi. 

Vizyon ve Hedefler

Antalya'nın geleceğini şekillendirmek, umutları büyütmek ve şehri Antalyalılarla birlikte yönetmek için bir araya geldiklerini belirten Bilgin, Antalya için Saadet Vakti iradesini 31 Mart'ta sandığa yansıtmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

"Daha iyi bir yaşam, daha iyi bir şehir, daha iyi bir hizmet" için Milli Görüş Belediyeciliği anlayışını hayata geçireceklerini ifade eden Bilgin, şunları söyledi:

“Antalya’da sorun, Milli Görüş, Saadet ve bizde de çözüm çok. Yağmur yağarken sel korkusunu biz bitireceğiz. İşe, okula gelip giderken trafik yoğunluğu kaygısına biz son vereceğiz. Karacaören Barajı’nın suyunu getirerek milletin sağlığıyla oynayan belediye garabeti olmayacak. Manavgat’ın suyu, hemşerilerimizin hizmetine sunulacak. Şehirle huzur arasındaki, insanla saadet arasındaki, vatandaşla belediye arasındaki engelleri kaldıracağız. Engelli vatandaşlarımıza dönük hizmetleri artıracağız. Engelli hemşerilerimizin temsil ve karar mekanizmalarında etkin olmasını sağlayacağız. Hasta ve yaşlılara dönük evde bakım, toplumsal hayata katılım hizmetlerini genişleteceğiz. Gençleri fikir, hedef ve iş sahibi yapacak imkan ve fırsatları hayata geçireceğiz. Sadece gençlere odaklanan bir hizmet birimi oluşturacağız. Su konusunda israfı bitirecek, su fiyatını ve faturalarını kesinlikle daha da düşüreceğiz. Toplu taşıma konusunda çeşitliliği sağlayacak, tüm öğrencilere ulaşımı ücretsiz yapacağız,  ulaşımın aile bütçelerine etkisini azaltacağız. Hipodrom yaparak şans oyunlarını, kumarı teşvik edenlerin hatasına düşmeyeceğiz. İstihdamı artıran, alın terine ve helal ekmeğe katkı sağlayan fabrikaların, tesislerin açılışına destek vereceğiz. ‘Hizmetin reklamı, o hizmetten memnun kalan hemşerilerdir’ anlayışını hayata geçireceğiz. ‘Doğruyu paylaş, hatamı söyle’ temalı, vatandaş günleriyle fikre ve eleştiriye açık yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Belediye Başkanının ismini ve resmini zihinlere çivi gibi çakma amaçlı tanıtım terk edilecek. Sahil kenti Antalya’yı Türkiye’nin en geniş ve yaygın bisiklet yolu parkuruna sahip hale getireceğiz. Sele, afete, felakete ve depreme dayanıklı şehirler için dayanağı ahlak ve samimiyet olan yöneticiler ve yönetimler ön şarttır. Bu da Milli Görüş Saadet Partisi ile mümkündür.”

Partimizin Antalya Belediye Başkan Adayları;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ersan Bilgin,

Akseki Belediye Başkan adayı Tahsin Arslan,

Aksu Belediye Başkan adayı Latif Mercan,

Alanya Belediye Başkan adayı Mevlüt Demir (Ortak aday),

Demre Belediye Başkan Adayı Nuri Tural,

Döşemealtı Belediye Başkan adayı Metin Kandemir,

Elmalı Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Gözükara,

Finike Belediye Başkan adayı Selçuk Okur,

Gazipaşa Belediye Başkan adayı Sedat Kaplan,

Gündoğmuş Belediye Başkan adayı Mehmet Özkan,

İbradı Belediye Başkan adayı Muammer Köken,

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Arıkan, Projelerini Tanıttı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Arıkan, Projelerini Tanıttı

Kaş Belediye Başkan adayı Hüseyin Akayoğlu,

Kemer Belediye Başkan adayı İbrahim Furkan Sarıkaya,

Kepez Belediye Başkan adayı Mehmet Akburak,

Konyaaltı Belediye Başkan adayı Ali Soysal,

Korkuteli Belediye Başkan adayı Mehmet İslamoğlu,

Kumluca Belediye Başkan adayı Mehmet Aksoy (Ortak aday),

Manavgat Belediye Başkan adayı İbrahim Maslak,

Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ahmet Muhammed Pişirici ve

Serik Belediye Başkan adayı Şule Büber.

Editör: Musa özyürek