Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi tarihinin açıklamasıyla birlikte il ve ilçe teşkilatları da çalışmalarına hız verdi.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na Hamas Tepkisi Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na Hamas Tepkisi

Bu kapsamda Saadet Partisi Çorum İl Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevine İl Yönetim Kurulu Üyesi  Eyyüp Ergün getirildi. 

Saadet Partisi Çorum İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Eyyüp Ergün, yaptığı açıklamada; “14 Mayıs'la birlikte ülkemiz ve milletimiz yeni bir iklime yeni bir Türkiye'ye kavuşacak biz inanıyoruz ki hakkın ve adaletin kamil manada tesisinse ötekileştirmeden ayrıştırmadan kutuplaşmadan bu milletin kucaklaşmasını sağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi Çorum İl Teşkilatı olarak yaklaşan milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı başvurularını almaya başladıklarını belirten Ergün, aday adayı olmak isteyenlerin 17 Mart  Cuma günü saat 17:00’a kadar gerekli evraklarla başvurularını yapmaları gerektiğini vurguladı.

Editör: Saadet Gündem