Konya Milletvekilimiz ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir Karaduman, Diyarbakır Ergani İlçe Başkanlığımızın Kongresi’ne katılıp esnaf ziyaretinde bulundu.

Partimizin gelecek vizyonunu anlatan Karaduman, “Millî Görüş Partisi Saadet, dünün, bu günün ve yarının haktan, adaletten, hukuktan, barıştan, kardeşlikten yana olan partisidir. Biz, faizden, yalandan, haksızlıktan, hukuksuzluktan, adaletten yana olmadık"  şeklinde konuştu.

Ergani’ye en çok önem veren partilerin başında Saadet Partisi geldiğini ifade eden Karaduman, “Merhum Genel Başkanımız Erbakan Hocamızın eseri çimento fabrikası halen çalışıyorsa bu bizim eserimiz olarak tarihe geçmiştir. Ne yazık ki şehir olması gereken Ergani, yirmi yıldır ilgi ve alaka bekliyor. Biz Saadet Partimizin kongresine katılan bu güzel topluluğu görünce Ergani'de seçmenin partimize teveccühünü gördük. Ergani Saadet diyecek" dedi.

Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi

Karaduman, ilçede esnaf ziyaretinde de bulunarak seçimlerde oy istedi.

4-73-91-162-10

Editör: Saadet Gündem