Grup Başkanvekilimiz Kaya: Kudüs Sınav Kağıdı Başta D-8 Ülkeleri Olmak Üzere 1,5 Milyarlık İslam Aleminin Önünde Duruyor Grup Başkanvekilimiz Kaya: Kudüs Sınav Kağıdı Başta D-8 Ülkeleri Olmak Üzere 1,5 Milyarlık İslam Aleminin Önünde Duruyor

Yaşanan selin ardından Saadet Partisi Genel Merkez Afet Koordinasyon Merkezi tarafından görevlendirilen heyet, selin vurduğu Şanlıurfa’ya ulaştı.

Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeleri Süleyman Tekbaş, Fethi Öztürk, Fesih Bozan, Mehmet Karalar, Gaziantep İl Başkanı Mehmet İslam ve Gaziantep İl Müfettişi Hayri Kamalı’nın yer aldığı heyet selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak mağdur olan ailelerle görüştü.

Genel Başkan Yardımcımız Cafer Güneş, yaptığı değerlendirmede yıllar boyunca yapılan eksik ve yanlışların böyle bir manzarayla karşılaşılmasına neden olduğunu ifade etti.

Yaşanan bu üzücü olaylardan en azından bundan sonrası için ders alınması gerektiğine dikkati çeken Güneş, ilim ve bilim neyi gerektiriyorsa bu doğrultuda yapılması gerekenlerin ivedilikle yapılmasının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

5-94-283-351-482-36

Editör: Saadet Gündem