Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından depremden etkilenen ailelere sıcak yemek ikramında bulunmak için Adıyaman, Kahramanmaraş ve Hatay’da kapalı çadır aşevleri kuruldu.

Bölgede yaşanan iletişim sorunuyla ilgili de çalışma gerçekleştiren İstanbul İl Başkanlığımız, depremin olduğu ilk günden itibaren ortaya çıkan ve halen tam olarak çözüme kavuşturulamayan iletişim sorunun önüne geçebilmek, özellikle yardımları organize eden ekiplerin iletişimde sorun yaşamaması ve aşevinde kullanılabilmesi adına Adıyaman’daki aşevinin bulunduğu bölgeye uydu internet kuruldu.

İstanbul İl Başkanımız Ömer Faruk Yazıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Adıyaman’daki aşevimizde kullanılması ve iletişimin kesintisiz devam etmesi için kurduğumuz uydu internetimiz. GSM operatörlerinin insafına kalmamak için imkanlarımız dahilinde Kahramanmaraş ve Hatay’da da kurmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Editör: Musa özyürek