Saadet Partisi Karaman İl Teşkilatı, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere bir araya geldi.

Toplantıya Saadet Partisi GİK Üyesi ve Karaman İl Sorumlusu Şaban Şahin, İl Başkanı Yasim Koz, il ve ilçe yönetim kurulları, il gençlik kolları ile kadın kollarının il, merkez ilçe, il kadın gençlik yönetimleri de katıldı. Seçim süreci ile ilgili, milletvekili aday adaylıkları ile ilgili değerlendirmeler ve istişareler gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan GİK Üyesi Şaban Şahin, seçim sürecinde sinirlerin çelik gibi olması gerektiği hususunu ifade etti. Şahin, “İktidar gün geçerek toplumsal desteğini kaybediyor, kaybettikçe de saldırganlaşıyor.” ifadesini kullandı.

Toplantı kapsamında İl Seçim Koordinasyon Başkanlığı oluşturuldu. Saadet Partisi Karaman İl Seçim Koordinasyon Başkanlığına Ekonomik ve Sosyal İşler Başkanı Hüseyin Çoban getirildi.

Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!" Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!"

WhatsApp Image 2023-03-15 at 12.00.09(1)WhatsApp Image 2023-03-15 at 11.59.53

Editör: Saadet Gündem