Şanlıurfa’da yaşanan selin ardından Saadet Partisi bölgede incelemelerde bulunmak üzere 7 kişilik heyet görevlendirdi.

Genel Merkez Afet Koordinasyon Merkezimizin görevlendirmesiyle, Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş’in başkanlığında görevlendirilen heyet bölgeye hareket etti.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak"

Heyette Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeleri Süleyman Tekbaş, Fethi Öztürk, Fesih Bozan, Mehmet Karalar, Gaziantep İl Başkanı Mehmet İslam ve Gaziantep İl Müfettişi Hayri Kamalı yer aldı. Heyet Perşembe günü afet bölgesinde olacak.

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu da selde hayatını kaybeden vatandaşların yakınlarına başsağlığı dilerken selden etkilenen vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Şanlıurfa ve Adıyaman’da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyor; kayıplarımızın bir an evvel sağ salim bulunmasını temenni ediyorum. Bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

Editör: Musa özyürek