Tüm il ve ilçe teşkilatlarıyla 2023 yılı seçimlerine hazırlıklarını aralıksız sürdüren Partimiz, Genel Merkez Eğitim Başkanlığımız tarafından yürütülen Teşkilat İçi Eğitim Çalışmalarını, Giresun ve Yalova’da gerçekleştirdi.

Giresun’da gerçekleştirilen ve iki gün süren eğitim kampına Parti Sözcümüz Birol Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Sunar, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyelerimiz Muhittin Hamdi Yıldırım, Mehmet Karaman ve İsmail Hakkı Akkiraz katıldı.

Parti Sözcümüz Birol Aydın’ın “Siyaset Vizyonu”nu anlattığı eğitim kapsamında, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Sunar, “Tanıtım, Medya ve İletişim” konulu sunum yaptı.

Sunar, yapılan çalışmaların kamuoyuna daha iyi aktarılabilmesi ve etkinliklerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmenin öneminin kaçınılmaz olduğu bir dönemde, teşkilat üyelerimizin dikkat etmeleri hususlara değindi.

Birol Aydın: "Ekrem İmamoğlu'nun Hamas'a Yönelik İfadeleri Esef Vericidir" Birol Aydın: "Ekrem İmamoğlu'nun Hamas'a Yönelik İfadeleri Esef Vericidir"

GİK Üyemiz Muhittin Hamdi Yıldırım’ın partimizin temel çalışma esaslarına ilişkin sunum yaptığı eğitim kampında, GİK Üyemiz İsmail Hakkı Akkiraz “Teşkilat Çalışmalarımız” GİK Üyemiz Mehmet Karaman “Milli Görüş’ün Tarihçesi ve Hizmetlerimiz” hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Yalova’da gerçekleştirile eğitimlerde de Genel Başkan Yardımcılarımız Mahmut Arıkan, “Teşkilat Çalışmalarımız”, Cafer Güneş “Siyaset Vizyonu”, GİK Üyelerimiz Muhittin Hamdi Yıldırım “Temel Çalışma Esaslarımız” ve Yusuf Karaağaç “Tanıtım, Medya ve İletişim” konularında sunumlar yaparak teşkilat mensuplarımıza bilgiler aktardı.

6-15-14-13-12-11

Editör: Saadet Gündem