Saadet Partisi Çaykara Belediye Başkan Adayı Kadıoğlu’ndan HES Açıklaması Saadet Partisi Çaykara Belediye Başkan Adayı Kadıoğlu’ndan HES Açıklaması

2023 yılı seçimleri öncesinde halkın her kesimine ulaşmayı hedefleyen partimiz, il, ilçe, gençlik, kadın ve Avrupa teşkilatlarıyla saha çalışmalarına devam ediyor.

Hazırlanan videolar ve görsellerle sosyal medya, yazılı ve görsel iletişim kanalları aracılığıyla vatandaşlara ulaşan partimiz, esnaf, vatandaş ve sivil toplumu kuruluşlarını ziyaret ederek de birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

Genel Merkez STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından başlatılan “Saadet Sahada” çalışması kapsamında bu zamana kadar İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Rize, Ordu, Kars, Karaman, Sakarya, Hatay, Kırıkkale, Tokat, Afyonkarahisar, Isparta, Çorum, Van, Kütahya ve Düzce de ilçeleriyle birlikte ziyaretler gerçekleştirildi.

Genel Başkan Yardımcılarımız, Genel İdare ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyelerimiz, il ve ilçe başkanlarımız, teşkilatımızın tüm mensuplarıyla birlikte kapı kapı dolaşarak sıkmadık el, ulaşmadık ev bırakmama hedefiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Saha çalışmalarıyla, partimizin gelecek vizyonunu, ülke genelinde ekonomiden adalete, eğitimden sağlığa kadar her alanda yaşanan sorunların çözüm yollarını anlatan parti üyelerimiz seçim gününe kadar Türkiye’yi karış karış dolaşmaya devam edecek.

Editör: Musa özyürek