Saadet Partisi 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Saadet Partisi, Twitter hesabından cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için “Karar ver” notuyla yeni bir kampanya videosu yayınladı. Video; Milli Görüş Lideri ve Saadet Partisi eski Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın “Erdoğan’a gelince” sözleriyle başladı.

Videoda; ABD, İsrail, Mısır, Suriye başkan ve devlet başkanlarının görüntülerine de yer verildi.

Videonun devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski ABD Başkanları George Bush ve Donald Trump ile ABD Başkanı Joe Biden, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad, Mısır Devlet Başkanı Abdülfettah es-Sisi gibi isimlerle çekilmiş fotoğrafları yer aldı.

Videoda; Erdoğan’ın, Fetullah Gülen ile çekilmiş fotoğraflarına da yer verildi. Ayrıca, Erdoğan’ın Açık Toplum Vakıfları’nın kurucusu George Soros ve Erdoğan’a cesaret madalyası veren Büyük Amerikan Yahudi Teşkilatları Başkanlar Konferansı üyesiyle çekilmiş fotoğrafları da yer aldı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak"

Videonun sonunda ise oy pusulasında Erdoğan kısmında, İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog ile Erdoğan’ın tokalaşırken çekilen fotoğrafına yer verildi. Video, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na evet mührü basılmasıyla sona erdi.

Editör: Musa özyürek