Saadet Partisi Genel Başkan Vekili ve Genel Başkan Yardımcıları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla eğitim sendikalarına ziyaretlerde bulunarak öğretmenler gününü kutlayıp öğretmenlerin yaşadığı sorunlara ilişkin istişarelerde bulundu.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bu Vahşeti İcra Eden İsrail, Karşılığını Mutlaka Bir Gün Görecek" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bu Vahşeti İcra Eden İsrail, Karşılığını Mutlaka Bir Gün Görecek"

Genel Başkan Vekili Sabri Tekir, Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, GİK Üyesi Muammer Bilgiç, STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları Nurican Kutoğlu ile Muhammed Demiryürek ise Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası, Eğitim İş Sendikası, Anadolu Eğitim Sendikası, Eğitim-Sen ve Şuurlu Öğretmenler Derneği’ni (ÖĞDER) ziyaret etti.

ögretmenler günü9ögretmenler günü8ögretmenler günü7ögretmenler günü6ögretmenler günü5ögretmenler günü4ögretmenler günü3ögretmenler günü2ögretmenler günü1

Editör: Saadet Gündem