Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu: "İnsanımız Nefes Alamıyor" Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu: "İnsanımız Nefes Alamıyor"

7 Ekim'den bu yana İsrail ile ticaretin kesilmesi için iktidara çağrıda bulunan Saadet Partisi, tüm çağrı ve tepkilere rağmen halen ticaretin devam ettirilmesine yayınladığı video ile tepki gösterdi.
Sürecin başından beri ticaretin sonlandırılması için her yolu deneyen Saadet Partisi; bu kez de "Duyanlara duymayanlara! İsrail’le ticaret; Filistin’e ihanet!" başlığı ile yayınladığı video ile iktidarı hedef aldı.
"Gemilerde Talim Var" şarkısının sözleri uyarlanarak hazırlanan video ile AK Parti iktidarının İsrail ile olan ilişkilerine ve ticaretine dikkat çekildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüşmelerine dair görüntülerin de yer aldığı videoda; “Gemilerde ihanet, İsrail’le ticaret. Siyonizm'e hizmet et, Filistin’e ihanet. Hani benim reisim, one minute diyeceğim, demezsen ben sana diyeceğim. İsrail’le ticaret, Filistin’e ihanet. İşgale ve ticarete dur de” ifadeleri yer aldı.

Editör: Musa özyürek