28. dönem milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini teşkilatlarının her kademesiyle büyük bir ciddiyetle yürüten Saadet Partisi, cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gazze Başta Olmak Üzere Coğrafyamızdaki Bütün Zulümlerin Bir Gün Son Bulacağına Yürekten İnanıyoruz Gazze Başta Olmak Üzere Coğrafyamızdaki Bütün Zulümlerin Bir Gün Son Bulacağına Yürekten İnanıyoruz

Saadet Partisi’nin resmi twitter hesabından “28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimlerinde üyelerimizi sandıklara sahip çıkmaya, Türkiye Gönüllüleri'ne katılmaya davet ediyoruz” başlığıyla yapılan paylaşımla vatandaşların sandıklara sahip çıkması için Millet İttifakının Seçim Güvenliği Platformu; Türkiye Gönüllüleri platformuna katilma çağrısında bulunuldu.

Milletin oylarına ve iradesine sahip çıkılması için başlatılan çalışma kapsamında kayit.turkiyegonulluleri.org adresine kayıt yaptıran vatandaşlardan sandık görevlileri seçilecek. 

Vatandaşların kişisel bilgilerinin istendiği form üzerinden ihtiyaç duyulan bölgelerdeki sandıklar için görevlendirmeler yapılacak.

Editör: Musa özyürek