Seçim sürecinde hazırladığı videolarla gündemin nabzını tutan ve seçmenlere hatırlatmalarda bulunan Saadet Partisi, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerine saatler kala yeni bir video daha paylaştı.

Saadet Partisi, sosyal medya hesaplarından "Kimseye borçlu olamadığın bir yaşam; Bir oyuna bakar!" başlıklı bir video yayınlayarak seçmene hatırlatmalarda bulundu.

Saadet Partisi yayınladığı videoda şu ifadelere yer verdi: 
“Bu kadar borcun harcın sebebi bu iktidar. Ama gönlünü ferah tut, bizde çözümü var. Birikmiş kredi kartı borcunu devlet hazinemiz bankalardan devralacak, faizi tamamen silinecek, ana para 36 ay taksitlendirilecek. Bir iktidar değişikliği ile her şey düzelecek. Yüzün gülecek, yükün hafifleyecek. 28 Mayıs'ta referandum gibi bir seçim var. Ya vatandaşı borçlandıran iktidar ya vatandaşın yükünü paylaşan iktidar... Kimseye borçlu olmadığın yaşam; bir oyuna bakar.”

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş ile Görüştü Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş ile Görüştü

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu da hazırlanan videoyu sosyal medya hesabından “Bir iktidar değişikliğiyle her şey düzelecek” notuyla paylaştı.

Editör: Saadet Gündem