Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ömer Abdullah Ayhan, Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Aytaç Çakıroğlu, Erenler Belediye Başkan Adayımız Muhammet Ekşioğlu ve Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi ile birlikte Et Balık Kurumu önünde ucuz et alabilmek için bekleyen vatandaşlara çorba ikramında bulunduk.

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte dar gelirli aileler, sofraflarına et ve kıyma gibi gıdaları koyabilmek için Et Balık Kurumu'nun önünde uzun kuyruklar oluşturmaya başladı.

Ülke genelindeki yaşanan ekonomik krizin en bariz örneklerinden birisi de Et Balık Kurumu önlerinde uzadıkça uzayan ucuz et kuyrukları. Sakarya Belediye Başkan Adayımız Ömer Abdullah Ayhan diğer adaylarımızla birlikte çalışma başlatarak sabahın erken saatlerinden itibaren soğuk havada ucuz et alabilmek için saatlerce bekleyen vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi

Saadet Partisi'nin bu ikramı, vatandaşlar tarafından da ilgi gördü.

Editör: Saadet Gündem