Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ömer Abdullah Ayhan, Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Aytaç Çakıroğlu, Erenler Belediye Başkan Adayımız Muhammet Ekşioğlu ve Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi ile birlikte Et Balık Kurumu önünde ucuz et alabilmek için bekleyen vatandaşlara çorba ikramında bulunduk.

İBB Başkan Adayımız Aydın; "Belediye Başkan Adayımıza ve Teşkilat Mensuplarımıza Yönelik Saldırıyı Kabul Etmiyoruz" İBB Başkan Adayımız Aydın; "Belediye Başkan Adayımıza ve Teşkilat Mensuplarımıza Yönelik Saldırıyı Kabul Etmiyoruz"

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte dar gelirli aileler, sofraflarına et ve kıyma gibi gıdaları koyabilmek için Et Balık Kurumu'nun önünde uzun kuyruklar oluşturmaya başladı.

Ülke genelindeki yaşanan ekonomik krizin en bariz örneklerinden birisi de Et Balık Kurumu önlerinde uzadıkça uzayan ucuz et kuyrukları. Sakarya Belediye Başkan Adayımız Ömer Abdullah Ayhan diğer adaylarımızla birlikte çalışma başlatarak sabahın erken saatlerinden itibaren soğuk havada ucuz et alabilmek için saatlerce bekleyen vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

Saadet Partisi'nin bu ikramı, vatandaşlar tarafından da ilgi gördü.

Editör: Musa özyürek