Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor” Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor”

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Erzurum’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik gerçekleştirilen taşlı saldırıya tepki gösterdi.

Seçim çalışmaları kapsamında Erzurum’a giden Ekrem İmamoğlu, otobüsün üzerine çıkıp halka hitap ettiği esnada bir grubun taşlı saldırısına maruz kaldı.

Taşlı saldırı engellenemeyince mitingi iptal etmek zorunda kalan Ekrem İmamoğlu’na Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada saldırıyı kınayan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, “Uğradıkları çirkin saldırı nedeniyle Sn. @ekrem_imamoglu’na ve değerli Erzurumlu vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bu provokasyonu gerçekleştirenleri ve seyirci kalan idarecileri kınıyorum! Bizler sabırla, sakin ve kararlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz!” ifadelerine yer verdi.

Editör: Musa özyürek