Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, şehrin çok fazla problemi olduğunu ve bunların biran önce çözüme kavuşturulması gerektiğine dikkat çekti.

Saadet Partisi Filistin İçin Meydanlara İndi! "İsrail’e Karşı B.O.P’a Dur De” Eylemi Saadet Partisi Filistin İçin Meydanlara İndi! "İsrail’e Karşı B.O.P’a Dur De” Eylemi

Yaptım oldu felsefesiyle, göz boyama felsefesiyle Sivas’a hizmet edilemeyeceğini dile getiren Kılıç, yönetimi devraldıklarında teknolojiyi de en iyi şekilde kullanarak sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaklarını ifade etti.

Kılıç, “Yapay zeka ve akıllı proje içerisinde trafiğin kökten halledilmesi, çevre yolları nereden geçmeli, kavşaklar nerede olmalı, üst geçitler, baktı çıktılar nerede olmalı, bütün şehrin tamamen ana arterleri, yolları, trafikleri insan yoğunluğu yapay zeka ile tespit edilerek yeniden ele alınacak. Akıllı şehir uygulamasında bunun neticesinde yapacağımız eserler kalıcı olacak, rantabıl olacak uzun vadeli olacak. Sivas’ın bir sürü problemleri var. Yaptım oldu felsefesiyle, göz boyama felsefesiyle bu eserler yapılmamalı.” dedi.

Editör: Saadet Gündem