Partimiz Tanıtım Medya ve İletişim Başkanları Toplantısı Genel Merkezimizde İl Tanıtım Medya ve İletişim Başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Başkan Yardımcımız, Tanıtım Medya ve İletişim Başkanımız Yusuf Sunar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda iletişim stratejileri ve seçim süreci konuları ele alındı.

İl ve ilçe teşkilatlarımız tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin bir şekilde kamuoyuna yansıtılması için atılması gereken adımların değerlendirildiği toplantıda, sosyal medyanın aktif kullanımına da dikkat çekildi.

Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı! Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı!

Globalleşen dünyada sosyal mecraların öneminin her geçen gün arttığı ve özellikle genç nesle ulaşabilmek için sosyal medyanın etkin kullanılması gerekliliği konusu toplantının ana maddeleri arasında yer aldı.

Özellikle seçim sürecinde vatandaşların doğru bir şekilde bilgilendirilmesinin partimizin iktidar yürüyüşü açısından önemli olduğunun işlendiği toplantıda yapılan etkinliklerin tanıtım amacıyla mutlaka kamuoyu ile paylaşılması gerektiği vurgulandı. Bunun içinde sosyal ağlar başta olmak üzere alternatif iletişim kanallarının değerlendirilmesi gerektiği ifade edildi.

4-103-162-171-23

Editör: Musa özyürek