Tekirdağ Anadolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Kılıç, beraberindeki heyet ile birlikte partimizi ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın, Kılıç ve beraberindekileri genel merkezimizde kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Genel Başkan Yardımcımız Aydın, STK’ların bir ülkenin temel taşlarından olduğunu söyledi.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor"

Saadet Partisi olarak STK’lara çok büyük önem verdiklerini ve görüşlerini dikkate aldıklarını, parti bünyesinde oluşturulan STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’nın da bunun en güzel örneklerinden birisi olduğunu ifade eden Aydın, “Biz STK’ların sosyal adalete katkıda bulunmalarını istiyoruz. Geldiğimiz noktada ülkemizin en önemli problemlerinin başında adaletsizlik geliyor. Maalesef yaşamın her alanında bu adaletsizliği hissediyoruz. İktidara geldiğimizde Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerimizle koordineli bir şekilde hareket ederek sosyal adaletin sağlanması sürecine katkı verebilecek zemini oluşturacağız” şeklinde konuştu.

Editör: Saadet Gündem