Partimiz Başkanlık Divan Üyesi Tacettin Çetinkaya, YDK Üyelerimiz Duran Soyuğur ve Salih Uzun Saadet Sahada Çalışması kapsamında Aksaray’da basın mensupları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Türkiye’nin dört bir tarafını dolaşarak ülkenin nabzını tuttuklarını ifade eden Çetinkaya, “Saadet Partisi olarak sadece seçimden seçime değil yılın 365 günü sahadayız. Hiçbir zaman siyaseti bir menfaat, makam veya ayrıcalık elde etmek için yapmadık” dedi.

Türkiye’de adil bir düzeni yeniden oluşturmak istediklerini dile getiren Çetinkaya, “İktidar bir avuç müteahhidin çıkarlarını düşünüyor. Bunları biz çözeceğiz. Çok ciddi tereddütlerimiz var gençlerimizin geleceğe hazırlanması konusunda, eğitim sistemimiz hakkında çok ciddi manada gençlerin yetiştirilmesi konusunda kaygımız var dolayısıyla biz ülkemizin her alanında kalkınma anlamında ülkemizin kalkınması anlamında ve yeniden büyük Türkiye olması için bizim görüşümüze milli bir görüşe ihtiyaç var" şeklinde konuştu.

Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Aksaray’a daha önce de geldiklerini ve çeşitli temaslarda bulunduklarını anlatan Çetinkaya, “Biz Saadet Partisi olarak, milli görüşçüler olarak Erbakan hocamızdan bize kalan bir şey var o sürekli hareket halinde olacaksınız, sürekli sahada olacaksınız, sürekli çalışmalar yürüyecek sadece seçimden seçime değil bütün yıl boyunca bize çalışmayı öğretti biz de öyle bir çalışma mekanizması içerisinde böyle bir çalışmayı alışkanlık haline getirdik. Bunu öncelikle Allah rızası için yapıyoruz ayrıca vatanımız, milletimiz ve bütün insanlar için yapıyoruz. Adaleti sadece bir kesme sağlamak gayesinde değil bütün insanlığın saadeti için, huzur içinde yaşaması için dünyada ne kadar mağdur mazlum garip, sömürülmüş başkaları tarafından emperyalistler tarafından sömürülen insanların hepsinin davasını kendimize dava edinmiş bir topluluğuz.” ifadelerine yer verdi.

4-223-292-291-37

Editör: Saadet Gündem