Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya ve İletişim Başkanı Yusuf Sunar Nürnberg Bölgesi'nin aylık Divan Toplantısı'na katılarak değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye’de yeni bir dönemin başlamasına sayılı günler kaldığını ifade eden Sunar, gelecek 20 yılın geride bırakılan 20 yıldan daha güzel olmasını ümit ettiklerini söyledi.

Saadet Partisi kadroları olarak, buna hem canıgönülden inandıklarını hem de bunun gerçekleşmesi için canla başla çalıştıklarını dile getiren Sunar, “Yurt içi ve yurt dışındaki tüm teşkilatlarımızla birlikte seçimlere ve iktidara hazırız” dedi.

İktidar ve ortaklarının artık “zam” kelimesini ağızlarına bile alamadıklarına dikkati çeken Sunar, “Zammın yeni adı ‘güncelleme!’ Güncelleme kavramını çok sevmiş olacaklar ki; artık ‘erken seçim değil, seçim tarihini birazcık güncelleyeceğiz’ diyorlar. Onlar ne derlerse desinler; 500 liralık bir vergi, 2-3 bin liralara çıkmışsa bunun adı zamdır! Onlar hangi planları yaparlarsa yapsınlar; biz her daim seçimlere hazırız! Ve aynı zamanda kararlıyız; yapılacak seçimlerin ardından, hadi onların çok sevdiği kavramla ifade edelim, bugünkü ucube sistemi de bu yozlaşmış siyasi dili de güncelleyeceğiz! Çünkü Türkiye’nin buna ihtiyacı var! Değişime ve yeni bir başlangıca ihtiyacımız var!” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin, artık bir yol ayrımında olduğunu ifade eden Sunar, “Adaletten ekonomiye, eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, güvenlikten dış politikaya varıncaya dek bir ‘makas değiştirme zamanı’ çoktan gelmiştir. Zira bu trenin gittiği yön, yanlıştır. Karşıdan görünen ışığı, algılarla tünelden çıkış emaresi gibi göstermeye çalışsalar da; görünen o ışık, karşıdan son sürat gelen bir başka trenin ışığıdır ve toslamaya ramak kalmıştır. Artık sayılı günler kaldı. Ülkemizin ve insanımızın problemlerine çözüm üretmek adına çıktığımız bu yolun sonu aydınlıktır diye inanıyoruz. Bu yolun sonu değişime ve yeni bir başlangıca çıkıyor. Hızlı bir ihya ve inşa sürecine çıkıyor.” ifadelerine yer verdi.

Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır

Saadet Partisi olarak, Türkiye’nin dört bir tarafını sokak sokak, dükkan dükkan, ev ev ziyaret edip, insanlarla bir araya geldiklerini ve onları dinlediklerini anlatan Sunar, “Türkiye’nin ihtiyacı olan politikalarımızı da kendilerine anlatıyor, partimize gösterdikleri ilgiden de büyük memnuniyet duyuyoruz. Aynı zamanda 6 siyasi parti olarak da tüm hazırlıklarımızı tamamlıyor, yol haritamıza artık son şeklini veriyoruz. Çok net ifade ediyorum ki; yeni dönem için biz hazırız, insanımız da ciddi bir beklenti içinde.” dedi.

4-183-252-251-33

Editör: Saadet Gündem