Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, adalet, ekonomi, toplumsal huzur ve barış konuları başta olmak üzere genel anlamda çok da iyi hatırlanamayacak 2022 yılını geride bırakırken 2023 yılından beklentilerin büyük olduğunu ifade etti.

Yeni yıl mesajı paylaşan Genel Başkanımız Karamollaoğlu, şu ifadelere yer verdi:

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Aya Gidecek Füzeler Geliştiriyoruz Ama Emeklinin Karnı Doymuyor" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Aya Gidecek Füzeler Geliştiriyoruz Ama Emeklinin Karnı Doymuyor"

“Bir yılı daha geride bırakıyor ve Cumhuriyetimizin birinci asrını tamamlayacağımız 2023 yılına başlangıç yapıyoruz. Ne yazık ki geride bıraktığımız 2022 yılı; adalet, ekonomi, toplumsal huzur ve barış konuları başta olmak üzere genel anlamda çok da iyi hatırlayamayacağımız bir yıl oldu. Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar için fırsat demektir. Yeni bir yıl, eskinin travmalarını atlatabilme, yaralarını sarabilme imkanı demektir. Yeni bir yıl, yeni umutlar demektir. 2023 yılı ise hem Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü olması hem de siyasi tarihimizin en önemli seçiminin yapılacağı bir yıl olması hasebiyle beklentilerimizin büyük olduğu bir yıldır”

Cenâb-ı Hakk’ın izni ve Türk Milletinin desteğiyle; yeni yılda adaletsizliğe, haksızlığa ve hukuksuzluğa son verecek, ekonomik olarak Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracak, eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye Türkiye’nin tüm problemlerine hızlı ve kalıcı çözümler üretecek, şahsiyetli bir dış politika ile bölgede ve yeryüzü üzerinde huzur, güven ve barış iklimini tesis edeceklerini ifade eden Genel Başkanımız, “Kararlıyız ve hep birlikte başaracağız! Önce 85 milyon insanımızın ‘İnsanca Yaşam’ şartlarına kavuşacağı ‘Yaşanabilir bir Türkiye’ ve ‘Yeniden büyük Türkiye’yi inşa edecek, ardından da tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayacağı ‘Yeni ve Adil bir Dünya’yı kurmak için mücadelemize devam edeceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Mazisi olmayanın istikbali olamaz!

“Biz Saadet Partisi olarak, tertemiz bir mazisi, onurlu bir geçmişi ve aynı zamanda hem ülkemiz hem de tüm insanlık için büyük idealleri olan bir siyasi hareketiz” diyen Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Bu nedenle, istikbalimiz için yeni dönemde de üzerimize düşen sorumlulukları bihakkın yerine getirecek, ‘Yeni Yüzyıl’ımızın ülkemize yaraşır bir asır olması için aynı inanç, azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnanıyoruz ki; bugün itibariyle artık Türkiye’de bir dönem kapanmış ve yeni yıl ile birlikte yeni bir dönem başlamıştır. Bu yeni başlangıcı, önümüzdeki günlerde yapılacak seçimler sonucunda taçlandıracak ve ‘Ben’den Biz’e giden yolu’ hep birlikte inşa ederek, siyasi ve toplumsal hayatımıza yeni bir nefes aldıracağız. Bu duygu ve düşüncelerle; siz kıymetli vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyor, 2023 yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa adalet, huzur, barış ve refah getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Editör: Saadet Gündem