Genel Başkan Yardımcımız Cafer Güneş, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyelerimizle birlikte Saadet Sahada çalışması kapsamında Gaziantep’te esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: Filistin’de İnsanlık Bombalar Altında Kaldı Grup Başkanvekilimiz Kaya: Filistin’de İnsanlık Bombalar Altında Kaldı

Türkiye’nin içinde bulunduğu problemlerin çözümü için çaba sarf ettiklerini dile getiren Güneş, “Özellikle son bir yıldır yürüttüğümüz bu sürecin ve önümüzdeki 4 ay boyunca atacağımız adımların sonu aydınlıktır. Yeni dönem hızlı bir ihya ve inşa süreci olacak. Nihayetinde, bu sürecin sonunda insanımız rahat bir nefes alacaktır. El birliğiyle ülkemizi, sıkıştırılmak istenen bu cendereden çekip çıkaracağız” şeklinde konuştu.

Hiçbir zaman tuzak kuran ve tuzağa düşen taraf olmayacaklarını belirten Güneş, “Biz, ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ diyoruz. Biz, herkese adalet ve her daim adalet diyoruz. Cari açığı, bütçe açığını kapatabilmek için önce adalet açığını kapatmak gerek diyoruz. Üreten bir ekonomi ve adil paylaşım diyoruz. Yoksulluğu bitirmek için önce yolsuzluklara dur demek gerek diyoruz. Bu ülke büyük bir ülke, bu millet büyük bir millet; imkan var, kaynak var, potansiyelimiz ise çok büyük diyoruz. Göreceksiniz, çok kısa bir sürede gözle görülür bir iyileşme her alanda hissedilecek ve ardından çok değil 1 yıl içerisinde de ülkemiz yeniden derlenip toparlanacak. Saadet Partimiz bunun teminatıdır” ifadelerine yer verdi.

4-253-322-321-40

Editör: Saadet Gündem