Zafer Partisi Antalya Kumluca İlçe Teşkilatı Kurucularından ve Kadın Politikalarından Sorumlu İlçe Başkanı Şenay Albayrak ile beraberindeki partililer Zafer Partisi’nden istifa ederek Saadet Partisi’ne katıldı.
Saadet Partisi Kumluca Teşkilatı’nda rozet merasimi düzenlendi. Merasime Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Güler ve ekibi, İlçe Başkanı Ergün Eren ve partililer katıldı.
Partiye yeni katılanların rozetlerini Saadet Partisi Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Güler taktı.
Merasimde konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Güler, Saadet Partisi’ne yeni katılım sağlayanlara hayırlı olsun temennisinde bulunarak;
“Bundan sonra Saadet Partisi çatısında birlikte çalışacağız. Malumunuz üzere seçime kısa bir süre kaldı. Saadet Partisi olarak çalışmalarımıza hız verdik, son hazırlıklarımızı da gözden geçiriyor, aynı zamanda hem masa başında hem de sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; Saadet Partisi İl ve İlçe Kadın kadroları olarak biz, seçimlere de iktidara da hazırız!” diye konuştu.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Ergün Eren’de, iktidarın gerçeklerin konuşulmasını önlemek için, her zaman yaptığı gibi soyut, afaki ve hamaset dolu cümlelerle süreci yönetmeye çalıştığını anlatarak; “Türkiye’nin hamasete değil, gerçekten köklü yapısal dönüşümlere ihtiyacı var” dedi.

Arıkan, AK Parti Seçmenine Seslendi; Bize Oy Verin Değişime Birlikte İmza Atalım Arıkan, AK Parti Seçmenine Seslendi; Bize Oy Verin Değişime Birlikte İmza Atalım

ZAFER'den SADET'e katılım (1)ZAFER'den SADET'e katılım (3)ZAFER'den SADET'e katılım (2)ZAFER'den SADET'e katılım (4)ZAFER'den SADET'e katılım (7)ZAFER'den SADET'e katılım (5)

Editör: Musa özyürek