Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun, Saadet Sahada çalışması kapsamında Rize Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kalender ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Eminettin Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşların ve esnafın özellikle mevcut ekonomi koşulları nedeniyle karşılaştıkları zorlukları dinleyen Uzun, “Zam kelimesinin yerine güncelleme demekle hayat şartları güncellenmiyor, düzelmiyor. Artık deniz bitti. Mevcut iktidar, hatalarına sırtını dönüp yokmuş gibi davranarak hiçbir şeyi düzeltemez. Bir tarafta boş lakırdılar; diğer tarafta boş tencereler, ödenemeyen kiralar, muhtaç olunan yardımlar var. Bir tarafta bir avuç insan milyonlarca liralık ihaleleri paylaşırken, diğer tarafta milyonlarca insan bir-iki bin liralık borcunu dahi nasıl ödeyeceğini düşünüyor. Hatasını düzeltmek için uğraşmayan, ekonomi politikalarını değiştirmeyen AK Parti bir kez daha seçilirse korkarım ki bu durum daha da vahim bir hâl alacak. Artık buna dur demek gerekiyor. Önümüzdeki seçimde milletçe buna dur diyeceğiz. Rize’mize ve ülkemize Saadet getireceğiz.” şeklinde konuştu.

4-163-212-221-29

Editör: Saadet Gündem