Genel Sekreterimiz ve Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Sakarya’da basın mensupları ile bir araya geldi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan ve basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan, şunları söyledi:

“Bugün ki yaşadığımız mülteci probleminin ana nedeni mülteciler değil. İktidarın plansızlığıdır. Mülteciler, Avrupa’da da var. Onlar mülteciyi sorun değil fırsat olarak görüyor. Herkes mülteci alırken yarar sağlayacak kişileri alırken, biz herkesi aldık. Almanya’da da bir sürü farklı etniklerin mahalleleri var neden sorun olmuyor? Planlı, düzenli ve ihtiyaç doğrultusunda yapılıyor. Bu sorunu, fırsata dönüştürmek elimizde. Dikkat edin iktidar zarar edeceği alanlara girmiyor. Mülteci ve halkımız arasında devletin kuralları ve sınırları iyi belirlemesi gerekiyor. Mülteciler ve halkı karşı karşıya getirmemek için hükümetin çırpınması lazım. Bu ülkede çete vari hareketlere cesaret bile edilememesi lazım. Geleceği planlamak doğrultusundayız.”

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor"

Mesut Doğan Sakarya (6)Mesut Doğan Sakarya (4)Mesut Doğan Sakarya (3)Mesut Doğan Sakarya (2)Mesut Doğan Sakarya (1)

Editör: Saadet Gündem