Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Diyarbakır’da basın mensupları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kaya, şunları söyledi: “Toplumsal olarak yaşadığımız sıkıntılar ortada. Bizim en büyük sıkıntımız kamplaşma, ayrıştırma, ötekileştirme. Siyasetin dili çözüm üretmeye dönük değil, insanları bulundukları noktalarda tahkim etmeye dönük bir dildir. Bu dil doğru değildir. Bu ülkede asgari müştereklerimiz var. Böyle bir ortamda, ülkemizin birliğini, beraberliğini, hukukunu, kardeşliğini ortaya koymak adına bir çabaya ihtiyaç olduğunu görüyoruz.”

Basın mensuplarının yerel seçimlere ilişkin sorusu üzerine Kaya, “Genel başkanımızın da ifade ettiği gibi kararımız bu seçimlere tek başımıza girebilmek, ancak Gelecek Partisi ile bir grup kurduk ve yerel seçimler için birlikte bir strateji belirleme çalışmamız var. Detaylar konusunda şu an bir şey söylemek erken. Bu salı günü genel başkanlarımızın katılacağı ortak bir çalışmamız olacak. Ancak seçimlere biz olabildiği ölçüde tek başımıza girmenin altyapısını oluşturuyoruz. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı! Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı!

Mustafa Kaya Diyarbakır (15)Mustafa Kaya Diyarbakır (14)Mustafa Kaya Diyarbakır (13)Mustafa Kaya Diyarbakır (12)Mustafa Kaya Diyarbakır (11)Mustafa Kaya Diyarbakır (10)Mustafa Kaya Diyarbakır (9)Mustafa Kaya Diyarbakır (7)Mustafa Kaya Diyarbakır (8)Mustafa Kaya Diyarbakır (6)Mustafa Kaya Diyarbakır (5)Mustafa Kaya Diyarbakır (4)Mustafa Kaya Diyarbakır (3)Mustafa Kaya Diyarbakır (2)Mustafa Kaya Diyarbakır (1)

Editör: Musa özyürek