Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı "Asla bizim terör örgütleriyle bir araya gelmemiz, kozmik odalarda toplantılar yapmamız, böyle bir şey söz konusu değildir" açıklamalarına yönelik “ispat” videosu ile göndermede bulundu.

28 Mayıs'a cumhurbaşkanı ikinci tur seçimlerine gidilirken adaylar da çalışmalarını sürdürüyor. Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye İstanbul Buluşması'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak "TRT'deki açıklamasında bizim terör örgütleriyle görüşmeler yaptığımızdan bahsediyor. Sayın Kılıçdaroğlu, bunu ispatlayamazsan namertsin" şeklinde ifade kullandı.

“İspat sana aittir”

Sözlerine devam eden Erdoğan, "Asla bizim terör örgütleriyle bir araya gelmemiz, kozmik odalarda toplantılar yapmamız, böyle bir şey söz konusu değildir. İspat sana aittir" ifadelerine yer verdi

Erdoğan'ın bu sözlerine yönelik sosyal medya hesabından bir video paylaşan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, “Video ne kadar güzel bir alet değil mi?" dedi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, paylaştığı videoda Erdoğan'ın Oslo ve İmralı ile ilgili sözlerini hatırlattı.

Editör: Saadet Gündem