Saadet Partisi, "Karar ver" kampanyası kapsamında yeni bir video yayınladı. Videoda "İmralı'yla dirsek temasında olanları unutma!" mesajı yer aldı.

Saadet Partisi AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçmişte yaptığı konuşmaları hatırlatan “Karar Ver” videolarına yenisini ekledi.

Saadet Partisi tarafından hazırlanan yeni video da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı televizyon programlarından kesitler alındı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan Van Büyükşehir Belediyesi'nin El Değiştirmesine Tepki Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan Van Büyükşehir Belediyesi'nin El Değiştirmesine Tepki

Erdoğan’ın programlarda “Ben Milli İstihbarat Teşkilatımın mensuplarını kendi başbakanlığım döneminde İmralı’ya gönderenim. Ve açıkça söylüyorum; yarın da gönderirim, öbürüsü gün de gönderirim. Bir başbakan olarak ben arkadaşlarımı daha önce İmralı’ya gönderdim. Aynı şekilde Oslo’ya gönderdim” şeklindeki ifadelerinin yer aldığı video Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu tarafından da “Unutma! Montaj değil derçek! Türkiye için #KararVer notuyla paylaşıldı.

Editör: Musa özyürek