Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş olan depremin vurduğu Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu.

Afet Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek yetkililerden son duruma ilişkin bilgi alan Genel Başkanımız Karamollaoğlu, bölgedeki tespitlerini de yetkililerle paylaştı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak"

Türkiye’yi yasa boğan depremin yaralarının biran önce sarılabilmesi için atılması gereken adımlar konusunda vakit kaybedilmemesinin önemli olduğuna dikkati çeken Genel Başkanımız Karamollaoğlu, bölgede depremden etkilenen aileleri de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip başsağlığında bulundu.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Saadet Partisi olarak depremzede ailelerin her türlü sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve çözüm konusunda da takipçisi olacaklarını vurguladı.

14F6DD2F-0558-4A59-80CB-82F87EC5CD1D1D4BA743-D2EF-4881-81FE-2B25373AC93E1-42

Editör: Musa özyürek