Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan Şanlıurfa İl Başkanımız Halil Yiğit, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Resul Bebe ve teşkilat üyelerimizle birlikte Gazze şehidi Hasan Saklananan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Saadet-Gelecek Grubu, Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kadro Sorununun Çözümü İçin Kanun Teklifinde Bulundu Saadet-Gelecek Grubu, Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kadro Sorununun Çözümü İçin Kanun Teklifinde Bulundu

Saklanan'a rahmet, ailesine sabırlar dileyen Bozan, vatandaşlara bırakmadan, katil Yahudilerin zulüm ve soykırımına dur diyecek ve gereğini yapacak siyasi irade ve iktidar olması gerektiğini belirtti.

İsrail’in cezalandırılmasının yalınız Gazzelilere veya bireysel eylemlere bırakılmaması gerektiğine dikkat çeken Bozan, "Müslümanların temel görevi İsrail'in öldülerdüklerini defnetmek, yaralıları sarmak, aç bıraktıklarında yardım toplamak, İsrail’in yaktığı, yaktığı binaları tekrar inşa etmek değil. İsrail’in zulmüne dur diyecek yıkımları, ölümleri ve yaralıları engelleyecek  Saadet Partisi’nin iktidara taşımaktır. Biz dün D-8'i bunun için kurduk. 8 İslam ülkesi; siyasi, askeri, kültürel iş birliği yapsın ki ABD ve İsrail, İslam coğrafyasındaki bu zulüm, vahşet ve sömürüyü uygulamasını diye. İsrail güçten anlar. Yoksa 76 yıldır bu vahşeti devam ettiriyor." açıklamasında bulundu.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 22.29.21Whatsapp Image 2024 05 28 At 22.29.21 (1)Whatsapp Image 2024 05 28 At 22.29.20

Editör: Saadet Gündem