Sivas İl Başkanımız Mehmet Zahit Tokgöz’ün açılış konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcımız ve Eğitim Başkanımız Ersan Bilgin eğitim çalışmalarımıza ilişkin sunum yaptı.
Milli Görüş ideallerini siyasi çalışmalarla tesis etmeye çalıştıklarını belirten Bilgin, TBMM’de Saadet-Gelecek grubunu kurarak bu dönem en güçlü şekilde bunu başardıklarını söyledi.
Özellikle il ve ilçe teşkilatlarının, teşkilat mensuplarının eğitimlerini önemsediklerini ifade eden Bilgin, “Daha önce genel merkezimizde gerçekleştirdiğimiz eğitimleri illerimizde yapmaya başladık. Bu eğitimlerin ilkini de Sivas’ta gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde diğer illerimizde de eğitim çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşkilat insandır, insan kazanmak ve insan dahil etmektir. Bunun yolu da eğitimden geçiyor. Güçlü teşkilatları olan partilerin her alanda daha başarılı olacağına inanıyoruz bu nedenle de teşkilat çalışmalarımıza ve eğitimlere önem veriyoruz” dedi.
Program kapsamında Genel Başkan Vekilimiz Sabri Tekir “Güncel Meseleler ve Siyaset”, Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın, “Sosyal Yapının Güçlendirilmesi”, Tanıtım, Medya ve İletişim Başkan Yardımcımız Raşit Yıldırım “Tanıtım Medya ve İletişim”, Genel İdare Kurulu Üyemiz Muhittin Yıldırım “Temel Esaslar” konularında sunum yaptı.

Ankara Milletvekilimiz Doğan: “Sorun Sokak Köpeklerinde Değil Yetkili Mercilerde” Ankara Milletvekilimiz Doğan: “Sorun Sokak Köpeklerinde Değil Yetkili Mercilerde”

Yerinde Eğitim Sivas (1)Yerinde Eğitim Sivas (9)Yerinde Eğitim Sivas (8)Yerinde Eğitim Sivas (7)Yerinde Eğitim Sivas (6)Yerinde Eğitim Sivas (5)Yerinde Eğitim Sivas (4)Yerinde Eğitim Sivas (3)Yerinde Eğitim Sivas (2)

Editör: Musa özyürek