2023 yılı seçim hazırlıklarını sürdüren Partimiz, il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte ülke genelinde 7’den 70’e herkese ulaşmayı hedefliyor.

Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı

Genel Merkez STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Saha Çalışmaları” programı kapsamında Genel İdare Kurulu (GİK) Üyelerimiz Hasan Güldal ve Soner Çontar, Karaman’da esnaf, vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Partimizin gelecek vizyonunu anlatan ve 2023 yılı seçimlerinin önemine dikkati çeken GİK Üyemiz Hasan Güldal, “Sadece bir seçim gözüyle bakılmaması ve herkesin mutlaka sandığa gitmesi gerekiyor. Ülke genelinde yaşanan birçok olumsuzluğun çözümü Saadet Partisi’dir. Bizde halkın her kesimine bunu anlatabilmek için çalışma yürütüyoruz. Gerekirse kapı kapı dolaşarak partimizi ve gelecek vizyonumuzu Türkiye’ye anlatacağız. Özellikle ülke yönetiminde ve belediyecilikte geçmişte yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın da teminatıdır. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu liderliğinde güçlü kadrolarımızla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok. Vatandaşlarımıza da bunu anlatıyoruz” şeklinde konuştu.

GİK Üyemiz Soner Çontar da Gazeteciler Cemiyeti, İHH Karaman Şubesi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumların kanaat önderleri konumunda olduğunu ve Saadet Partisi olarak onların görüş ve düşüncelerini çok önemsediklerini belirten Çontar, “Halkla iç içe olan bir partiyiz. Sivil Toplum Kuruluşları da bir anlamda halkı temsil ediyor. Bir yandan esnaf ve vatandaşlarımızı bire bir ziyaret ederken bir yandan da STK temsilcilerimizi ziyaret ederek her iki kesimin de düşüncelerini öğrenerek çalışmalarımızı anlatmaya çalışıyoruz. Çaldığımız her kapıdan memnuniyetle karşılanmak bizleri mutlu ediyor. Sivil Toplum Kuruluşları da dahil halkın her kesimi çok şükür partimizin etkisini ve gücünü biliyor” ifadelerine yer verdi.

3-22-21-1

4-3

Editör: Saadet Gündem