Hatay Milletvekilimiz Necmettin Çalışkan, Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan ile birlikte STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Batman’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek basın mensupları ile bir araya geldi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çalışkan, şunları söyledi:

“Saadet Partisi olarak oy oranına rağmen Türkiye siyasetinde elde ettiği başarı sayesinde her iki siyaset bloğunun da yanında görmek istediği partiyiz. Bugün mecliste temsil edilen bir parti olarak siyasette denge unsuru olarak yer alıyoruz. Bize göre en önemli sorun, Türkiye’nin birçok konuda dışa bağımlı olmasıdır. Ülkemiz tarımda dünyada kendi kendine yeten 7 ülkeden biriyken, bugün arpadan pirince, buğdaydan samana kadar birçok alanda ithalat yapmak zorundayız. Bugün maalesef ahırlarımız boşken, dünyada haritada yerini bilmediğimiz, ismini bilmediğimiz ülkelerden hayvan ithal ediyoruz. Dolayısıyla bu uygulamalar ülkemizin daha fazla krize girmesine sebep oluyor.”

Program kapsamında Batman Valisi Ekrem Canalp’ı, STK temsilcilerini ve vatandaşları ziyaret eden Çalışkan, yaşanan sorunları mecliste gündeme getirerek çözüm bulmak için gayret göstereceklerini vurguladı.

Saadet Partisi Türkiye'de En Fazla Genç Aday Gösteren Parti Oldu Saadet Partisi Türkiye'de En Fazla Genç Aday Gösteren Parti Oldu

VALİSason İlçe Ziyaretleri (1)il teşkilatımıza ziyaret (1)Batman STK ve Basın Kahvaltı Programı (3)Batman  Millet-Vekili Buluşmaları esnaf ziyareti (6)Batman  Millet-Vekili Buluşmaları esnaf ziyareti (4)Batman  Millet-Vekili Buluşmaları esnaf ziyareti (3)Batman  Millet-Vekili Buluşmaları esnaf ziyareti (1)4-383-472-481-624-393-482-491-63

Editör: Musa özyürek