Genel Sekreterimiz ve Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan ile Genel İdare Kurulu (GİK) Üyemiz Süleyman Tekbaş, Giresun İl Başkanlığımız tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen Geleneksel Yayla Şenliği’ne katıldı.

Kümbet Yaylası’nda gerçekleştirilen şenlikte konuşan Milletvekilimiz Doğan, Türkiye’nin tarihindeki çok önemli seçimlerinden birisini daha geride bıraktığını ifade ederek, “Bu seçim sürecinde Saadet Partisi üzerine düşeni yerine getirmiş ve sözün namusunu korumuştur. Bu süreçte Saadet Partisi olarak her yerde adayımız varmış gibi çalışma yaptık. Bunun için tüm teşkilatlarımıza gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Seçimlerin geride kaldığını ve artık kutuplaştırıcı dil ve siyasetten vazgeçilmesi gerektiğini, Türkiye’nin önünde biran önce çözülmesi gereken çok önemli sorunlar olduğunu dile getiren Doğan, “Siyasetçilerin enerjilerini bu sorunların çözümü yönünde harcamaları gerekmektedir. Kaybedilen zaman ülkemizin ve dolayısıyla insanımızın aleyhine işlemektedir.” dedi.

Saadet Partisi Heyeti İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Cenaze Törenine Katıldı Saadet Partisi Heyeti İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Cenaze Törenine Katıldı

GİK Üyemiz Süleyman Tekbaş da Giresun Teşkilatının genel merkezin vermiş olduğu hedefleri eksiksiz yerine getirdiğini belirterek İl Başkanımız Abdukadir Bektaş başta olmak üzere teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Yoğun katılımın olduğu şenlikte çocukların yarışmalarının yanı sıra çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

IMG_9067IMG_9060IMG_9053IMG_9042IMG_9040IMG_9034IMG_9014IMG_8992IMG_8958IMG_8932

Editör: Saadet Gündem