Parti Sözcümüz ve İstanbul Milletvekilimiz Birol Aydın, İYİ Parti Sivas Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan’ın Genel Başkanımız Temel Karamollağlu hakkında haddi aşan çirkin iftiralarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Aydın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Milli Görüş, Cumhuriyetimizin en önemli kurucu iradelerindendir.

Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun Sivas’ta ortaya koyduğu, bugün bile hayırla ve özlemle yâd edilen belediyecilik anlayışı ise bunun ispatıdır!

Çifte Vatandaşlık, Türkiye’ye ve Almanya’daki Vatandaşlarımıza Önemli Kazanımlar Sağlayacak Çifte Vatandaşlık, Türkiye’ye ve Almanya’daki Vatandaşlarımıza Önemli Kazanımlar Sağlayacak

96-97 yıllarında koalisyon ortağı olduğumuz, daha birkaç ay evvel işbirliği yaptığımız bir siyasi partinin Genel Başkanına karşı alçakça bir iftirada bulunmayı soysuzluk kabul ediyoruz!

İktidarın ajansıyla çalışıp, iktidarın ajandasına göre iş tutanlara söyleyecek çok sözümüz var; ancak böyle bir şerefsizlik karşısında söz söylemek, sözü ziyan etmektir!

Apaçık bir yalanla Genel Başkanımızı hedef alan İYİ Parti Sivas Belediye Başkan Adayı olan zâtın hadsizliğini başta İyi Parti’ye gönül veren vatandaşlarımıza, sonra değerli Sivaslılara ve aziz milletimize havale ediyoruz.”

Editör: Saadet Gündem