Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor"

Saadet Partisi İl Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Halkla İlişkiler Başkanları Toplantısı genel merkez binasında gerçekleştirildi.
Genel Başkan Yardımcısı, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Fatih Aydın Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Genel İdare Kurulu Üyesi, STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları Muammer Bilgiç, Halil İbrahim Akpınar, il STK ve halkla ilişkiler başkanları katıldı.
Önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek çalışmalara ilişkin fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda konuşan STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Fatih Aydın, sivil toplum kuruluşlarının toplumun nabzını en sağlıklı bir şekilde tutabilen önemli kuruluşlar olduğuna dikkat çekti.
Sivil toplum kuruluşlarıyla yakın çalışma içerisinde olduklarını ve yaşadıkları sorunlara çözüm bulma konusunda gayret gösterdiklerini ifade eden Aydın, “Sivil Toplum kuruluşları toplumun kılcal damarlarını oluşturur. Aziz milletimiz de her şeyin en güzeline layıktır. Ülkemizin her bir ferdi hak ettiğini alsın diye mücadele ediyoruz. Kutlu mücadelemize ilk günkü inanç ve azimle devam edeceğiz. Milletimizin/ülkemizin hayrına olanları dillendirecek, zararına olanları engellemek için gayret göstereceğiz. Bu anlamda toplantımızın da hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Fatih Aydın4Fatih Aydın3fatih Aydın2Fatih Aydın1

Editör: Saadet Gündem