Saadet Partisi Türkiye gündemine ve ülke genelinde yaşanan sorunlara dikkat çekmek amacıyla video hazırlayarak sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Survivor” yarışmasına gönderme yapılan vidoda, "Konseyde kimin adının çıkacağı, halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli" ifadeleri yer aldı.

Türkiye’deki ağır yaşam şartlarının gündeme getirildiği ve “Burası Türkiye, burada her şey gerçek! #YaşamMücadelesi" notuyla paylaşılan videoda, insanımızın hayatta kalma mücadelesi vererek yaşadığı anlatıldı.

“Üç tarafı denizlerle çevrili cennet bir vatan… Aynı zamanda büyük zorluklarla dolu bir ada! Geçinmeye çalışanlar barınmaya da çalışıyor. Kimi mücadeleye devam ederken kimisi adaya veda etmek zorunda kalıyor. Ödül oyunundan bıkanlar; işçiler, memurlar, emekliler hayat pahalılığını yenmeye çalışıyor. Bu bir yarışma değil ülkemizin gerçeği. Yaşam Mücadelesi; Türkiye” cümleleriyle ülkemizin imkanlarına rağmen milletin geçim sıkıntısı yaşadığı ifade edildi.

Yayınlanan videoda Türkiye gündemi; geçim sıkıntısından konut krizine, genç işsizlikten işçilerin, memurların ve emeklilerin sorunlarına kadar geniş bir yelpazede ele alındı.

Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!" Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!"

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu da videoyu kendi sosyal medya hesabından "#YaşamMücadelesi yaşatan iktidarın yerine insanca yaşam için mücadele veren bir iktidarı kuracağız!" notuyla paylaştı.

Editör: Saadet Gündem