Yerel seçimlere sayılı günler kala belediye başkan adaylarımız esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Saadet Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Polat’tan AK Parti Adayına Tepki Saadet Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Polat’tan AK Parti Adayına Tepki

Buldukları her fırsatta vatandaşlara projelerini ve aday oldukları şehirlerde yanlış giden işleri anlatarak bilgilendirme çalışmaları yürüten adaylarımız büyük taktir topluyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Ömer Abdullah Ayhan, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı konuşmada şunları söyledi; “İşimiz önce doğru olanı tebliğ etmek, sonrada iş başına gelip o doğruları uygulamaktır. Bana yarın bir gün soracaklar. Sen doğruyu tebliğ ettin mi? Ettim bitti. Benim üzerimden mesuliyet kalkar. Bizim bu çalışmamız da tamamen inancımızla alakalıdır. Bu görevlere talip olmamız şahsin siyasi ikbalimizle alakalı değil. Cevat Ayhan’ın oğlu. Ben istediğim yerde siyaset yapardım, istediğim yerde kamuda çalışırdım. Ama buradaki bakış açımız bizim dosdoğru olabilmektir. Cenab-ı Hakk’ın da bütün insanlara emrettiği de budur. Mümkün mü? Evet mümkün. Hatası olur mu insandır kusursuz değil olur. Ama o hatayı yaptığı zaman tekrar düzeltme gayretinde olması hata yapanlarla birlikte hep beraber ortak bir şebeke gibi ranta yönelmemesi gerekir. O yüzden burada tekrar uyanalım arkadaşlar. Bu işlerde iktidarda da sıkıntı görüyorsanız bunun yolu yerel yönetimlerden geçer. İlk önce buralarda değişiklik olur sonra bu iş iktidara sirayet eder. Ben bunları size tebliğ etmiş olayım.”

Editör: Musa özyürek