STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Bursa’da ziyaretlerde bulunan Antalya Milletvekilimiz Şerafettin Kılıç, STK temsilcileri ve basın mensupları ile de bir araya geldi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıç, şunları söyledi:

“Türkiye’nin kötü yönetildiği, kötü yönetim eliyle ekonomisin çökertildiği üstüne de kamu kaynaklarının yandaşlara peşkeş çekildiği bir eko-politik zemini uzun bir süredir yaşadık, yaşıyoruz. Kamplaşma ve kutuplaşmayı tercih eden, toplumsal dayanışma ve uzlaşmayı kendisinin sonu gören AK Parti’nin yirmi yılı aşkın iktidarı sonrasında ülkeyi getirdiği nokta; devlet işleyişinde bozulma, fikir, erdem ve ahlak zemininde ise apaçık yozlaşmadır.  Türkiye, mevcut durumundan ivedilikle ve el birliğiyle kurtulmak mecburiyetindedir. Milletimizin Milli Görüş’ün ufkuna, devletin ise Saadet Partisi kadrolarınca yönetilmeye ihtiyacı var. Fikrimize ve partimize olan ihtiyaç, zirve yapmıştır. Bunu milletimize fert fert, anlatmak için sahadayız. Millet ile Vekilinin bir arada olacağı, sorun ile çözümün aynı anda gündeme geleceği Türkiye Buluşmalarımızla illerimizde, ilçelerimizde ‘Saadet Burada’  diyeceğiz. Parti olarak; milletvekili genel seçimi ile Cumhurbaşkanlığı seçimini süreci, sonuçları, sahne önü ve arkasıyla, partiler ve ittifaklar bağlamında kapsamlı bir şekilde değerlendirdik.”

Milletvekillerimiz Kaya ve Atmaca Sinan Ateş Davasını Takip Etti Milletvekillerimiz Kaya ve Atmaca Sinan Ateş Davasını Takip Etti

Milletvekilimiz Kılıç, program kapsamında iş insanlarını ziyaret ederek İl Teşkilatımızın Yönetim Kurulu Toplantısına katılıp kadın kolları üyelerimizle bir araya geldi.

9-38-37-56-65-114-363-452 (2)1-60

Editör: Saadet Gündem