Saadet-Gelecek TBMM Grubu’nun Hayat Pahalılığı Sorunu İle İlgili Teklifi AK Parti ve MHP Olaylarıyla Reddedildi Saadet-Gelecek TBMM Grubu’nun Hayat Pahalılığı Sorunu İle İlgili Teklifi AK Parti ve MHP Olaylarıyla Reddedildi

STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Muğla’da ziyaretler gerçekleştirerek STK temsilcileri ve basın mensupları ile bir araya gelen Bursa Milletvekilimiz Mehmet Atmaca, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

81 ili 10 milletvekili ile taradıklarını belirten Atmaca, şunları söyledi:

“Özellikle Türkiye'de yaşanan bu değişimler konusunda biz önceki yıllarda uyarılarda bulunmuştuk. Türkiye ciddi bir değişim içerisinde, batılaşıyor. Üretimden uzaklaşıp tüketimi teşvik eden bir anlayışla dışa bağımlılığımızı arttıran bir dönüşüm bu. Özellikle tarımda kendi kendine yeten bir ülke iken tarımda bile dışa bağımlı bir ülke haline geldik. Maalesef özümüzden ve kültürümüzden kopartılıyoruz. Önemli günlerden geçmekteyiz. Siyaseten bana göre muhteşem bir dönüşüm yaşandı. Türkiye son 20 yıldır kutuplaştırma siyaseti ile milleti birbirine düşman etme siyasetiyle iktidarını sürdürmeye çalışan bir yönetim varken, 6 siyaseten birbirine benzemeyen siyasi parti toplumun bütün sorunlarını tartışabilme erdemini gösterdiler. Bu 6 siyasi parti hem siyasete hem yönetime ortak olacaktı. Biz buna inanmıştık. Fakat umutsuz değiliz. Özlenen günlerin mutlaka geleceğine inanıyoruz. Çok kısa zaman geçmesinin ardından birçok seçmen oy verdiğine pişman. Her seçimde benzer olaylar yaşandı. Bu seçimde öyle oldu ama artık kara göründü. Artık sorunların örtülemeyeceği görülüyor. Toplumumuz diğer seçime kadar uyanacak. 20 milletvekilimizle bütün komisyonlarda görev almış olduk. Mecliste tüm önergeler ile ilgili söz hakkımız ve önerge verme hakkımız oluştu. Saadet Partisi grubu mecliste milletin sorunlarını en çok dile getiren ve çözümler bulacak parti olacak. Bu çalışmalarla milletimizin uyanışına ve yeniden üreten birbirini kucaklayan bir yapıya ulaşmasına katkı sağlayacağını umuyoruz."

mehmet atmaca muğla (10)mehmet atmaca muğla (5)mehmet atmaca muğla (12)mehmet atmaca muğla (11)mehmet atmaca muğla (9)mehmet atmaca muğla (8)mehmet atmaca muğla (7)mehmet atmaca muğla (6)mehmet atmaca muğla (4)mehmet atmaca muğla (3)mehmet atmaca muğla (2)mehmet atmaca muğla (1)

Editör: Musa özyürek