Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Ömer Faruk Çağrıcı, Saadet Partisi’nin en büyük zaferleri için gayret göstereceklerini belirterek, “Yaşanabilir Bir Türkiye İnşa Etme Yolunda Tüm Gençlerimizle Birlikte Yürüyeceğiz” dedi.

Çağrıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sözü Olan Bütün Genç Kardeşlerimizi Çalışmalarımızın İçerisine Bekliyoruz” “Sözü Olan Bütün Genç Kardeşlerimizi Çalışmalarımızın İçerisine Bekliyoruz”

“Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun tensipleriyle Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendik. Bu Görev bizim için sadece bir sorumluluk değil, aynı zamanda aşkla dolu bir yolculuğun başlangıcı anlamına gelmektedir. Bizleri bu göreve layık gören Muhterem Genel Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bir önceki Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Abdülkadir Karaduman’a yapmış olduğu kıymetli çalışmalar sebebiyle teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca bizlere ışık tutan tüm büyüklerimize minnettarım. Onların mirasını taşıma ve yaşanabilir bir Türkiye inşa etme yolunda tüm gençlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Gençlik, her birimizin içindeki umudu temsil eder. Bizler, umutları yeşertmek ve Saadet Partimizin en büyük zaferleri için çalışacağız. ‘Seni bulmaktan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep hep yeniden başlamak isterim. Buyurun başlıyoruz…”

Editör: Saadet Gündem