Antalya Belediye Başkan Adayımız Bilgin: “Finike-Demre Arasındaki Viraj Zulmüne Son Vereceğiz” Antalya Belediye Başkan Adayımız Bilgin: “Finike-Demre Arasındaki Viraj Zulmüne Son Vereceğiz”

Antalya Milletvekilimiz Şerafettin Kılıç, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Ankara’da basın mensupları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıç, “Parti olarak 81 ilde ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Gittiğimiz illerimizde il teşkilatımız, basın emekçisi kardeşlerimiz, sivil toplum kuruluşları temsilcilerimiz ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Tespit ettiğimiz sorunları Meclis’e taşıyacağız." dedi.

Şerafettin Kılıç Ankara (12)Şerafettin Kılıç Ankara (10)Şerafettin Kılıç Ankara (11)Şerafettin Kılıç Ankara (9)Şerafettin Kılıç Ankara (8)Şerafettin Kılıç Ankara (7)Şerafettin Kılıç Ankara (5)Şerafettin Kılıç Ankara (6)Şerafettin Kılıç Ankara (4)Şerafettin Kılıç Ankara (3)Şerafettin Kılıç Ankara (2)Şerafettin Kılıç Ankara (1)

Editör: Musa özyürek