Parti Sözcümüz Birol Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Ersan Bilgin ve Genel Sekreterimiz Mesut Doğan, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya Şubesi’ni ziyaret etti.
Şube Başkanı Hakan Ülken ve gençlerle bir araya gelen parti üyelerimiz gençlere tavsiyelerde bulundu.

Bir ülkenin en önemli kazanımlarından birisinin sahip olduğu genç nüfus olduğuna dikkat çeken Parti Sözcümüz Birol Aydın, şunları kaydetti:

“Bizde Saadet Partisi olarak gençlere ve gençlik çalışmalarına çok büyük önem veriyoruz. Genel merkezimizde ve illerde oluşturduğumuz gençlik kollarımız partimizin çalışmalarında aktif görev alıyor. Gençlerimizin düşünceleri, geleceğe yönelik beklentileri ve projeleri çalışmalarımıza yön veriyor. Gençlerin kendilerini yetiştirmesi, çağın gereksinimlerine ayak uydurması çok önemli. Çünkü sadece ülkemiz değil dünya gençlerin omuzlarında şekillenecek. Onun için gençlerin bu vizyona sahip olması gerekiyor. Anadolu Gençlik Derneği Şubelerimizde gençleri geleceğe hazırlayacak çalışmaların yürütülüyor olması bizleri ayrıca memnun ediyor. El uzatılmayan gençler maalesef farklı odakların ağına düşebiliyor. Burada Anadolu Gençlik Derneklerimize de çok büyük sorumluluklar düşüyor.”

“Sözü Olan Bütün Genç Kardeşlerimizi Çalışmalarımızın İçerisine Bekliyoruz” “Sözü Olan Bütün Genç Kardeşlerimizi Çalışmalarımızın İçerisine Bekliyoruz”

3-142-151-20

Editör: Musa özyürek