Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan NATO Zirvesine Filistin Tepkisi Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan NATO Zirvesine Filistin Tepkisi

Genel Merkez STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında milletvekillerimiz toplumun her kesimi ile bir araya geliyor.

Program kapsamında Adıyaman’da bulunan Bursa Milletvekilimiz Mehmet Atmaca, İl Başkanımız Haşim Asnuk ile birlikte ilk olarak Adıyaman Valisi Osman Varol’u ziyaret etti.

Daha sonra depremden zarar gören ve ağır hasarlı binaların en çok olduğu Yenimahalle'de incelemelerde bulunan Atmaca ve beraberindekiler, depremzede vatandaşların barınma sorununa çözüm için yapımı devam eden konutlarda da incelemelerde bulundu.

Atmaca, “Yaraların sarılması kolay olmuyor, ancak iktidarın depremle ilgili eksiklerini giderme yönünde bir hazırlık içinde olduğunu ne yazık ki görmüyoruz. Toplumun güvenliği, yapıların sağlamlığı için gereken çalışmalar yapılmalı. Yaşadığımız acılardan ders çıkarmalıyız.” dedi.

IMG_8667IMG_86462-441-57

Editör: Saadet Gündem