Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışkan vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerini sunmak için son olarak Gülderen ve Ekinciler Mahalle muhtarlıklarıyla bazı STK ve Meslek Odaları'nı ziyaret etti.

Çalışkan, STK ve Meslek Odaları ziyaretleri kapsamında Memur-Sen ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirleri Odası'nı ziyaretinde; ülke ve yerel gündeme dair görüş alışverişinde bulunuldu. Bölgenin ve Hatay'ın geleceğine ilişkin görüşlerin paylaşıldığı ziyarette yerel yönetimlerin önemine vurgu yapan Çalışkan, Hatay'ın temel problemlerinin çözümü için tüm paydaşlarla iş birliği yapılacağına değindi.

Gülderen ve Ekinciler Mahallelerinde de muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Çalışkan, Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm önerileri sundu.

HATAY'DAKİ DEPREM KONUTLARI SORUNU

Çalışkan, Hatay'ın depremde en çok yıkımın yaşandığı şehirlerden biri olduğunu ve buna rağmen en az konut teslimatının da Hatay'da yapıldığını vurguladı. Bu durumun kabul edilemez olduğunu belirten Çalışkan, seçildiği takdirde Hatay'daki konut sorununu çözmek için çalışacağını söyledi. Çalışkan, tüm depremzedelerin sorunlarının geciktirilmeksizin ele alınması gerektiğini ancak konut sorununda önceliğin düşük gelirli ve konut sahibi olmayan vatandaşlar olduğuna dikkat çekti.

SAADET PARTİSİ'NİN HATAY VİZYONU

Rize Belediye Başkan Adayımız Yıldız: "Altyapı Meselesini Kökten Çözeceğiz" Rize Belediye Başkan Adayımız Yıldız: "Altyapı Meselesini Kökten Çözeceğiz"

Saadet Partisi'nin Hatay için adil, şeffaf ve katılımcı bir yönetim vizyonu olduğunu belirten Çalışkan, Milli Görüş Belediyeciliği ruhuyla Hatay'ı hak ettiği yere taşımak için tüm gücüyle çalışacağını ifade etti. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de Milli Görüş vizyonuyla adaleti tabana yayarak sorunların aşılacağını vurgulayan Çalışkan, "ben yaptım oldu" anlayışıyla değil, el ele ve güç birliğiyle hareket edeceklerini vurguladı.

Çalışkan, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini ve Hatay'ın tüm mahallelerini ve köylerini ziyaret edeceğini söyledi.

Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (2)Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (1)Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (4)Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (5)Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (3)Çalişkan Hatay'da Deprem Konutlari Yetersi̇z! (6)

Editör: Musa özyürek