Saadet Partisi Karaman İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Kadın Kolları İl Divan Toplantısına Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Nurgül Beytiye Ekinci ve Genel Merkez Kadın Gençlik Kolları Başkanımız Merve Tekin Çolak katıldı.

Ekinci, toplantıda yaptığı konuşmada ailenin ve toplumun en güçlü bireylerinin kadınlar olduğunu ifade etti.

Geleceğin genç nesillerin omuzları üzerine inşa edileceğini ifade eden Ekinci, “Ülkemizin en önemli zenginliklerinden birisi de hiç şüphesiz kendilerini iyi yetiştiren, yeniliklere ve teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilen gençlerimiz ve kadınlarımızın olmasıdır. Saadet Partisi olarak da gençliğe ve kadınlarımıza çok önem veriyoruz. Teşkilatlarımızda kadın kolları yapılandırmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Sahada da bunun avantajlarını hissediyoruz. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de yine kadınlarımızın ve gençlerimizin gücüyle partimizi iktidara taşıyacağız. Toplantımız hayırlara vesile olsun” şeklinde konuştu.

Genel Merkez Kadın Gençlik Kolları Başkanımız Merve Tekin Çolak da, sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarında gençlerin olmazsa olmaz bir yeri olduğuna dikkat çekti.

Saadet Partisi’nin de zeki, çağın gereklerine ayak uyduran, pratik çözümleme kabiliyeti olan gençlere sahip olduğunu anlatan Çolak, “Gençlerimizin özellikleriyle bir çok sivil toplum kuruluşundan daha ön planda olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah seçimlerde de genç arkadaşlarımızla birlikte iktidar yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz” dedi.

Ekinci ve Çolak, toplantının ardından Genel Merkez STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Saha Çalışmaları” programı kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

52576469834632838416320442500824528181996868682

Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Ekinci, Deprem Bölgesini Ziyaret Etti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Ekinci, Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

93185-1

Editör: Saadet Gündem