Saadet Partisi Sürmene Gençlik KollarıSeçime HazırlıkKampı gerçekleştirdi.

Rize'de gerçekleştirilen kamp programına Sürmene İlçe Gençlik Kolları, misafir katılımcılar ve Saadet Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Miraç Yakupçebioğlu katıldı.

Kamp programında sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra sohbet programları ile gençlerin güzel vakit geçirmesi sağlandı.

“Yaşanabilir Bir Türkiye İnşa Etme Yolunda Tüm Gençlerimizle Birlikte Yürüyeceğiz” “Yaşanabilir Bir Türkiye İnşa Etme Yolunda Tüm Gençlerimizle Birlikte Yürüyeceğiz”

Kamp sonrası açıklama yapan Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları İl Başkanı Miraç Yakupçebioğlu, "Çok verimli ve eğlenceli bir kamp programı oldu. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Sürmene Gençlik Kolları Teşkilatımıza teşekkür ederiz. Seçime yaklaştığımız bu dönemlerde bu tür programlarla moral ve motivasyonumuzu, kardeşlik bağlarımızı artırmayı hedefliyoruz. Kamp vesilesiyle kapımıza katılan üç kardeşimizi teşkilatımıza kazandırıp, rozetlerini taktık. Kardeşlerimize hayırlı olsun, partimiz adına yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-01-09 at 09.40.44 (2)WhatsApp Image 2023-01-09 at 09.40.44 (1)WhatsApp Image 2023-01-09 at 09.40.44

Editör: Saadet Gündem